Jdi na obsah Jdi na menu
 


HANINO VE VASEM TEXTU JE TOLIK LZIZE TO BERTE PROSIM JAKO POSLEDNI VYSTRAHU NEZ BUDETE ODSTRANENA Z TOHOTO FORA

 

PRESTANTE LHAT PROTOZE JINAK TO BUDE DUVOD ZABRANIT VAM CHODIT NA TOTO FORUM

--------------------------------------------------------------------------------------

dnes budou definitivne vymazani a jejich nik zablokovan. predpokladam, ze na anti foru adopce, dostanou svuj prostor. sice tam nikdo normalni nechodi to cist ale treba se jim aspon ulevi proto podle rceni cim vice s hovnem mazes tim vice smrdi. sem se rozhodla vsechna hovna vyhodit a odstranit.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ude budou zverejnovani lide, kteri z toho fora byla odehnani protoze nechteli dodrzovat pravidla tohoto fora nebo se sem chodili jen a jen hadat.Pro prehled kdo byl vhozen a PROC

citace:
Chrti smecka


tento clen kdysi psal hezke a chytre texty. vkladal nadherne fotogarfie. NAjednou sme zjistili, ze vsechny prispevky tohoto clena josu vymazany a proto respektujem kdyz nechce nekdo prispivat k nam na foru nemusi ale pak ho zde nechceme ani abyy utocil a napadal druhe lidi, kteri sem chodi kvuli chrtum a chteji o nich psat

Verča Blažková


tato osoba sem take nechodi psat o chrtech, chapu nea co. Ale pklize se chce hadat a provadet lingvisticke prednasky tak nekde jinde ne u nas. Duvodem vylouceni josu neustale LZI a PREKRUCOVANI PRAVD. jedinou citaci nikdy nedolozila, ze je v pravu a radoby pravdy tipu jedn apani povidala. zde opravud nemaji co delat a utoky na slusne lidi take ne.

Vercu Blazkovou sem toleroval dlouho, protoze byl ajednim z abonentu na chrta, zaplatila ho a pak odstoupila evidentne proto, ze nepochopila, ze adoptuje pejska a ne Miric Diky nam a nasemu foru z majitelkyy jorecka se stava chovatelka barzoju teda mozna

 

SKUTEČNÁ DEMOKRACIE

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PsiLaska.cz

(duvi, 3. 9. 2009 13:51)

Ahoj, Váš pejsek má moc krásné stránky. Ráda bych Vás pozvala do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-) Budeme se těšit

aktualizace

(admin, 10. 8. 2008 19:54)

aktualizace budou neboj.
Jen je leto a krásně a nechce se mi hrabat v té špíně jménem Lucie Mirič.

Taky znám

(Užaslá, 8. 8. 2008 23:23)

Já vyhozena nebyla z prostého důvodu - nikdy jsem se na tom fóru neregistrovala protože z jednání paní Mirič a pár jejich hlavních "náhončích" mi jen přecházel zrak - takové lži a překrucování to snad nedokázali ani komunisti.
A nemusím se cpát do každé společnosti která mi nesedí.
Ale pár vyhozených znám - doufám že autoři budou web aktualizovat.Materiál by byl.

Fakt netuším, proč... :o)

(Hanina, 14. 5. 2008 23:49)

Dostala jsem upozornění na tenhle web a když už tu vidím citovaný i můj nick v Luciiných "perlách" :
Na fórum LM jsem chodila s euforií v září 2007 (po příjezdu tolik medializovaného transportu chrtů), s uvadajícím nadšením na konci října, s pochybnostmi v listopadu - no a pak už nemohla:o))
Já doteď nepochopila, v čem jsem podle VLM lhala - podle mne jsem jen položila pár nepohodlných otázek: ohledně OS, ohledně nepohodlnosti petice pro irské chrty, možná nějakou připomínku ohledně jejího stylu jednání s lidmi, už si ani nevzpomenu, co snad ještě ... a to jsem se měla za hodně loajálního návštěvníka jejího fóra! :o)
Njn - prostě mě vyhodila a spolu se mnou zakázala vstup na své fórum ve své "důslednosti" i další tisícovce uživatelů netu, kteří mají tu "smůlu", že mají stejného poskytovatele netu jako já:o))- (na menších městech to tak prostě bývá - konkurence nula nula nic.)
Nemrzí mě to. VLM a její demagogie mi opravdu nechybí. Jen se mi dost dlouho ještě stýskalo po příbězích normálních lidí z jejího fóra, po příbězích těch, kteří adoptovali chrta, po jejich psech.Ale ani to už nebolí.
Myslím si, že by se mělo vědět i o téhle stinné stránce adopce chrtů - pravda o Lucii, která jinak určitě ušlechtilé snaze - pomoci psům - dělá svým jednáním a svým neprůhlednými finančními transakcemi kolem nich - vskutku "medvědí" službu. Možná i proto přes určité výhrady k obsahu i formě budu fandit tomuto webu.

já taky...

(monika, 11. 5. 2008 21:41)

Ahoj Míšo, já se taky hlasím k vyhozeným...
A plně souhlasím se vším co jsi tady napsala... navíc ti chci poděkovat za krásně napsaný článek o Lionelovi a Flízkovi...

Děkuji i tvůrci stránek ...

Já se taky hlásím...

(Míša z www.deixes.com, 11. 5. 2008 9:36)

Taky se hrdě hlásím k těm co byli z fóra vyhozeni a máte pravdu, je nás daleko víc... bohužel většinou lidí, co mají s chrty nějakou zkušenost a snažili se v dobré vůli o dobře míněné rady v zájmu lidí a hlavně v zájmu psů. A těch bylo habaděj, a daleko zkušenějších chrtařů-greyařů než jsem já.
Nevím kdo stojí za těmito stránkami, nemám na něj maila a tudíž mu nemůžu napsat osobně. Chtěla bych mu moc poděkovat za to, že se snaží uvést věci na pravou míru i za cenu toho, že se pouští na velmi tenký led. LM velmi dobrou kampaní zmanipulovala většinu médií a každý kdo se pokusí napsat něco proti její kampani je napadán a očerňován jako nelida, co nemá soucit s týranými psy. Takže bych chtěla sama za sebe prohlásit, že s obsahem těchto stránek bezvýhradně souhlasím a snad pomůžou lidem trochu procitnout a dát si věci do souvislostí. Držím palce!!!

Nezapomela Miric na nekoho?

(MANA, 7. 5. 2008 11:24)

Pokud vim tak tech vyhozenejch bylo daleko vic, ale to tam jaksi na svem foru Miric zapomela napsat.
No demokraticke zpusoby jsou ji absolutne cizi a po procteni pravidel jejiho fora jsem neshledala duvod proc byli tito lide vyhozeni.
Nazvala bych toto forum spis jako diktatorske. Majitele adoptovanych z drivejsich transportu uz tam nepisou a kolem Miric je max. 20 vernych , ktere ma omotane kolem prstu svymi sladkymi slovicky. A ti se ji snazi vehementne branit.

Tak zdar vsem zaslepenym vsak i na ne dojde.